W1251100-3PR2123
Extended
Manufacturer
HMTCONN
MFR.Part #
W1251100-3PR2123
JLCPCB Part #
C47665743
Package
Push-Pull,P=1.25mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 125V 1A 1x3P 3 3.2mm 3P 4.7mm 5.55mm Copper alloy PA66 PicoBlade(MX 1.25) Red Right Angle Tin UL94V-2 Push-Pull,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS