B25411200-4PB0513-H25A60
Extended
Manufacturer
HMTCONN
MFR.Part #
B25411200-4PB0513-H25A60
JLCPCB Part #
C42385509
Package
Push-Pull,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x4P 2.54mm 2.5mm 3A 4P 6mm Black Brass Gold Pin Header Right Angle 弯插,P=2.54mm Pin Headers ROHS