B25410130-14PB0513-H25A60
Extended
Manufacturer
HMTCONN
MFR.Part #
B25410130-14PB0513-H25A60
JLCPCB Part #
C42385498
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 14P 2 2.54mm 2.54mm 2.5mm 2x7P 3A 3mm 6mm Black Copper alloy Gold Pin Header Through Hole 插件,P=2.54mm Pin Headers ROHS