B20020130-20PB0514-H43C28
Extended
Manufacturer
HMTCONN
MFR.Part #
B20020130-20PB0514-H43C28
JLCPCB Part #
C51822897
Package
Plugin,P=2mm
Description
-55℃~+105℃ 1.5A 2 20P 2mm 2mm 2x10P 4.3mm Brass Gold Square Hole Through Hole Top 插件,P=2mm Female Headers ROHS