B12720530-36PB0512-H43C48
MFR.Part #
B12720530-36PB0512-H43C48
JLCPCB Part #
C51822962
Package
SMD,P=1.27mm
Description
-55℃~+105℃ 1.27mm 1.27mm 1A 2 36P 4.3mm 500V Square Hole Surface Mount,Vertical Top SMD,P=1.27mm Female Headers ROHS