B12720130-16PB0512-H43C24
MFR.Part #
B12720130-16PB0512-H43C24
JLCPCB Part #
C51822881
Package
Plugin,P=1.27mm
Description
-55℃~+105℃ 1.27mm 1.27mm 16P 1A 2 4.3mm 500V Square Hole Through Hole Top 插件,P=1.27mm Female Headers ROHS