B12710530-40PB0514-H10C50
MFR.Part #
B12710530-40PB0514-H10C50
JLCPCB Part #
C51823020
Package
SMD,P=1.27mm
Description
-40℃~+105℃ 1.27mm 1A 1mm 2 2x20P 3.4mm 40P 4mm Brass Gold Pin Header Surface Mount,Vertical SMD,P=1.27mm Pin Headers ROHS