B12710230-8PB0514-H10C23
MFR.Part #
B12710230-8PB0514-H10C23
JLCPCB Part #
C51822987
Package
Plugin,P=1.27mm
Description
-40℃~+105℃ 1.27mm 1A 1mm 2 2x4P 3.9mm 8P Brass Gold Pin Header Through Hole 插件,P=1.27mm Pin Headers ROHS