S400N08TL
Extended
Manufacturer
HL
MFR.Part #
S400N08TL
JLCPCB Part #
C19100372
Package
TOLL-8L
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.05mΩ@10V 120pF 13.085nF 2.615nF 243.6nC@10V 3V 400A 468W 80V TOLL-8L MOSFETs ROHS