RCT104R7JLF
MFR.Part #
RCT104R7JLF
JLCPCB Part #
C185748
Description
-55℃~+155℃ 200V 333mW 4.7Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS