RCT1033KJLF
MFR.Part #
RCT1033KJLF
JLCPCB Part #
C185764
Description
-55℃~+155℃ 200V 333mW 33kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS