RCT1020RJLF
MFR.Part #
RCT1020RJLF
JLCPCB Part #
C185751
Description
-55℃~+155℃ 200V 20Ω 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS