RCT1010RJLF
MFR.Part #
RCT1010RJLF
JLCPCB Part #
C185749
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 200V 333mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS