RCT065R6FLF
MFR.Part #
RCT065R6FLF
JLCPCB Part #
C185721
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 5.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS