RCT0613RJLF
MFR.Part #
RCT0613RJLF
JLCPCB Part #
C185742
Description
-55℃~+155℃ 13Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS