RCT0562KFLF
MFR.Part #
RCT0562KFLF
JLCPCB Part #
C178156
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 62kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS