RCT0547RFLF
MFR.Part #
RCT0547RFLF
JLCPCB Part #
C178141
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 47Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS