RCT053K3FLF
MFR.Part #
RCT053K3FLF
JLCPCB Part #
C702834
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 3.3kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS