RCT0515MJLF
MFR.Part #
RCT0515MJLF
JLCPCB Part #
C185705
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 15MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS