RCT0512MJLF
Extended
Manufacturer
HKR(Hong Kong Resistors)
MFR.Part #
RCT0512MJLF
JLCPCB Part #
C185718
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 12MΩ 150V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS