RCT036K2JLF
MFR.Part #
RCT036K2JLF
JLCPCB Part #
C177279
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.2kΩ 75V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS