RCT034K7FLF
MFR.Part #
RCT034K7FLF
JLCPCB Part #
C177609
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.7kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS