RCT033K3JLF
MFR.Part #
RCT033K3JLF
JLCPCB Part #
C177271
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.3kΩ 75V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS