RCT0339RFLF
MFR.Part #
RCT0339RFLF
JLCPCB Part #
C177508
Description
-55℃~+155℃ 100mW 39Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS