RCT032K2JLF
MFR.Part #
RCT032K2JLF
JLCPCB Part #
C177332
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.2kΩ 75V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS