RCT0321KFLF
MFR.Part #
RCT0321KFLF
JLCPCB Part #
C177529
Description
-55℃~+155℃ 100mW 21kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS