RCT031R8FLF
MFR.Part #
RCT031R8FLF
JLCPCB Part #
C177964
Description
-55℃~+155℃ 1.8Ω 100mW 75V Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS