RCT031R3FLF
Extended
Manufacturer
HKR(Hong Kong Resistors)
MFR.Part #
RCT031R3FLF
JLCPCB Part #
C177921
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 1.3Ω 100mW 75V Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS