RCT031M5FLF
MFR.Part #
RCT031M5FLF
JLCPCB Part #
C177518
Description
-55℃~+155℃ 1.5MΩ 100mW 75V Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS