RCT031M1FLF
MFR.Part #
RCT031M1FLF
JLCPCB Part #
C178126
Description
-55℃~+155℃ 1.1MΩ 100mW 75V Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS