RCT0310MJLF
Extended
Manufacturer
HKR(Hong Kong Resistors)
MFR.Part #
RCT0310MJLF
JLCPCB Part #
C177278
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 10MΩ 75V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS