RCT024M7JLF
MFR.Part #
RCT024M7JLF
JLCPCB Part #
C174214
Description
-55℃~+155℃ 4.7MΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS