RCT024K7JLF
MFR.Part #
RCT024K7JLF
JLCPCB Part #
C174177
Description
-55℃~+155℃ 4.7kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS