RCT0236KFLF
MFR.Part #
RCT0236KFLF
JLCPCB Part #
C174096
Description
-55℃~+155℃ 36kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS