RCT0230KJLF
MFR.Part #
RCT0230KJLF
JLCPCB Part #
C174253
Description
-55℃~+155℃ 30kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS