RCT0222RJLF
MFR.Part #
RCT0222RJLF
JLCPCB Part #
C174144
Description
-55℃~+155℃ 22Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS