RCT021K8JLF
MFR.Part #
RCT021K8JLF
JLCPCB Part #
C174229
Description
-55℃~+155℃ 1.8kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS