AST064K7J
Extended
Manufacturer
HKR(Hong Kong Resistors)
MFR.Part #
AST064K7J
JLCPCB Part #
C49330185
Package
1206
Description
200V 250mW 4.7kΩ ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS