AST0312KF
MFR.Part #
AST0312KF
JLCPCB Part #
C49330118
Description
-55℃~+155℃ 100mW 12kΩ 75V ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS