URB1D05YMD-10WR3
Extended
Manufacturer
HI-LINK
MFR.Part #
URB1D05YMD-10WR3
JLCPCB Part #
C5365327
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
-40℃~+85℃ 1.5kV 10W 11mm 2200uF 25.4mm 25.4mm 250kHz 2A 300uA 40V~160V 50mVp-p 5V 91% Short Circuit Protection、Over Current Protection DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS