HLK-20M15L
MFR.Part #
HLK-20M15L
JLCPCB Part #
C19632445
Package
DIP,54x30mm
Description
-25℃~+60℃ 0.1W 1 1.3A 120V~350V 150mVp-p 15V 2.5kV 20W 28mm 30mm 54mm 84% 85VAC~265VAC AC-DC Short Circuit Protection、Over Current Protection ±0.2% DIP,54x30mm AC-DC Power Modules ROHS