HLK-20D2405
Extended
Manufacturer
HI-LINK
MFR.Part #
HLK-20D2405
JLCPCB Part #
C2761164
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
-40℃~+85℃ 1 1.5kV 100mVp-p 11mm 20W 25.4mm 25.4mm 330uF 4A 5V 90% 9V~36V Short Circuit Protection、Over Current Protection DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS