HLK-10M24L
MFR.Part #
HLK-10M24L
JLCPCB Part #
C19632427
Package
DIP-4,44.4x25.2mm
Description
-25℃~+60℃ 0.1W 1 10W 120V~350V 150mVp-p 20mm 24V 25.4mm 3kV 420mA 44.5mm 80% 85VAC~264VAC AC-DC Short Circuit Protection、Over Current Protection ±0.2% DIP-4,44.4x25.2mm AC-DC Power Modules ROHS