HQ05P10LRN
Extended
Manufacturer
HIECUBE
MFR.Part #
HQ05P10LRN
JLCPCB Part #
C354997
Package
Plugin
Description
-30℃~+70℃ 1 100V~370V 10W 17mm 27mm 2A 35mVp-p 37mm 3kV 5V 65kHz 78% Short Circuit Protection、Over Temperature Protection、Overload Protection 插件 Isolated Power Modules ROHS