AP12N20-HV
Extended
Manufacturer
HIECUBE
MFR.Part #
AP12N20-HV
JLCPCB Part #
C668102
Package
Plugin
Description
0.2W 1 1.7A 100V~700V 12V 20W 22.5mm 36mm 3kV 49mm 65kHz 85% 85VAC~500VAC AC/DC-DC Short Circuit Protection、Over Current Protection、Over Temperature Protection ±1% 插件 AC-DC Power Modules ROHS