LM4040AIM3-10/TR
Extended
Manufacturer
HGSEMI
MFR.Part #
LM4040AIM3-10/TR
JLCPCB Part #
C48031101
Package
SOT-23
Description
-40℃~+85℃ 100ppm/℃ 100uA 100uA 10V 15mA 180uVrms Fixed Parallel ±0.1% SOT-23 Voltage Reference ROHS