LM385Z-2.5
Extended
Manufacturer
HGSEMI
MFR.Part #
LM385Z-2.5
JLCPCB Part #
C2987277
Package
TO-92
Description
0℃~+70℃ 120uVrms 13uA 13uA 2.5V 20mA 80ppm/℃ Fixed TO-92 Voltage Reference ROHS