LM2596T-3.3
Extended
Manufacturer
HGSEMI
MFR.Part #
LM2596T-3.3
JLCPCB Part #
C194356
Package
TO-220-5
Description
-40℃~+125℃ 1 150kHz 3.3V 3A 40V Buck Buck Fixed No TO-220-5 DC-DC Converters ROHS