LM2595T-3.3
Extended
Manufacturer
HGSEMI
MFR.Part #
LM2595T-3.3
JLCPCB Part #
C316670
Package
TO-220-5
Description
-40℃~+125℃ 1 150kHz 3.3V 3.6mA 3A 4.5V~40V Buck Buck Built-in Fixed No TO-220-5 DC-DC Converters ROHS