LM2576M-3.3/TR
Extended
Manufacturer
HGSEMI
MFR.Part #
LM2576M-3.3/TR
JLCPCB Part #
C383063
Package
SOP-8
Description
-40℃~+125℃ 1 3.3V 3A 40V 52kHz 5mA Buck Buck Built-in Fixed No SOP-8 DC-DC Converters ROHS